Sentencja DniaGdy się kogoś kocha, to kocha się całego człowieka, takiego, jaki jest, a nie takiego, jakim by się go mieć chciało..

Lew Tołstoj

Śmiechu Warte

Siostra Rozsądek

Losowa Fotka

Nie byłeś!?!?

Nie Przegap!!!

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· EKT Gdynia
· Krzysztof Krawczyk
· Basia Stępniak-Wilk
· Karin Stanek
· Jerzy Reiser
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Lista Przebojów

Płyta Tygodnia

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Radio Kogutki » Radio Kogutki czyli wszystko o muzyce » Będzie koncert grać..???
 Drukuj temat
Basia Stępniak-Wilk
Kasia1973
Byłam na kliku koncertach Basi Stępniak-Wilk. Tych, które trwały tylko kilka piosenek, i tych które trwały, trwały,.... i szkoda , że się skończyły.
W zeszłym roku Basia obchodziła 25 lecie swojej pracy artystycznej. Podczas koncertu śpiewała utwory, które reprezentowały historię jej twórczości. Co prawda zaczęła od końca, ale czemu nie...
W koncercie zaśpiewali też: Grzegorz Turnau, Marek Bałata, Lidia Jazgar, Ryszard Brączek, Teatr Loch Camelot. Koncert trwał ponad 2 godziny (ale chyba nikt nie spoglądał na zegarek). Piosenki wykonywany przez artystkę opowiadały o życiowych sytuacjach. Słowa, które płynęły ze sceny radowały i wzruszały.
I takie są właśnie jej koncerty. Przekrój piosenek, dobry kontakt ze słuchaczami, piękne i wprowadzające w zadumę teksty. Można się śmiać ale można i płakać. To jest to.
 
Kasia1973
Gdy przeczytałam, że ponownie Basia Stępniak-Wilk wystąpi w kieleckim Pałacyku, oraz, że będzie to transmisja online, to się bardzo ucieszyłam.
Artystka ma zawsze bardzo dobry kontakt z publicznością, której prawie nie było. Mimo tego z wdziękiem opowiadała historyjki o piosenkach, albo ciekawostki ze swojego życia. Piosenki, te, które się zna, ale... pojawiło się kilka, których nie pamiętałam. A może to nowe, jeszcze niepublikowane utwory.

Tak czy owak... trzeba sobie znowu je odświeżyć...
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
62,123 unikalne wizyty