Sentencja DniaWiedzę należy kochać. Jest najpotężniejszą zwycięską siłą, którą człowiek włada.

Maksym Gorki

Losowa Fotka

Nie byłeś!?!?

Nie Przegap!!!

Siostra Rozsądek

Śmiechu Warte

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· Karin Stanek
· Jerzy Reiser
· Ewa Demarczyk
· Basia Stępniak-Wilk
· Robert Leonhard
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Lista Przebojów

Płyta Tygodnia

Kalendarz

Luty 2021

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Mimo


sytuacji wirusowej w Polsce odbędą się Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką. W programie: pokaz ogniowy, kiermasz, warsztaty rękodzieła, spotkania z artystami oraz koncerty. Wystąpią: Przemek Bielawa i Robert Mazurkiewicz, Zbigniew Żuk, Pod Wiatr, Piotr Rogala, Cztery Piąte, U Studni oraz Kuba Blokesz. Niektóre koncerty są biletowane. Zapraszam w dniach 13 - 16 sierpnia 2020 roku do Cisnej, Łopienki i Dołżycy.

Zgodnie
z wytycznymi sanitarnymi w Elganowie na Mazurach bedzie miało miejsce Muzyczne Ognisko, podczas którego wystąpią: Grupa Na Swoim, Roman Roczeń, Andrzej Korycki i Dominika Żukowska oraz Dorota "Sowa" Kuziela. Zapraszam w dniach 7-9 sierpnia 2020 roku. Impreza jest biletowana.

Motto

tegorocznej Giełdy piosenki studenckiej to Giełda jest tam gdzie my. Od 30 lipca 2020 roku we wszechświecie można jej poszukać. Program jest bardzo bogaty: konkursy oraz koncerty. W konkursie wystąpi 30, a w koncertach ponad 40 wykonawców. Będzie się działo... Zapraszam :)

W
Rawie Mazowieckiej
odbywa się Festiwal Rawa Gra Szanty. W tym roku każdy będzie miał możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. Szukajcie na YouTube albo facebooku. Zagrają: Sztorm Grupa, Nocny Lot, North Cape, Trzy Majtki oraz Gr0m. Zapraszam w najbliższą sobotę 25 lipca 2020 roku od godziny 16.

Powolutku

artyści zaczynają grywać koncerty. Pierwszym, którego polecam jest Robert Kasprzycki. Występuje solo lub ze swoim zespołem. Do tej pory wydał cztery płyty. Byłam na kilku jego koncertach, z czystym sumieniem mogę polecić jego występy. Więc: POLECAM!

Początek


wakacji to Bazuna. W tym roku (jak większość festiwali) - online. Na kanale You Tube - Całoroczna Bazuna już zaprezentowali się wykonawcy konkursowi. Można głosowac na piosenkę, która nas zachwyciła. Ponadto w planie fragmenty jubileuszowych edycji. Wystąpią też Goście - na pewno Tomek “Szantomas” Kuręda, Ballabard, program Słowa na Wiatr, Pilersi, , Zbigniew Rolniczak oraz Zielony Szlak. Innych wykonawców organizatorzy nie zdradzili. Wszystkie koncerty zostaną umieszczone na kanale You Tube. zapraszam na Bazunę Na Drutach - 25 - 28 czerwca 2020.

Wyjątkowa
25 Stachuriada w Grochowicach odbędzie się w tym roku w domu. W planach konkurs "Wyśpiewać poezję" i Turniej Jednego Wiersza oraz koncerty gwiazd: Anny Kaltbach oraz zespołu U Studni. Zapraszam przed komputery w dniach 26-27 czerwca 2020 roku.

P. S. Wiem, że recital zespołu U Studni został nagrany na grochowickiej polanie....
Wygenerowano w sekund: 0.12
27,259 unikalne wizyty