Sentencja DniaTylko człowiek zadowolony z siebie może sam z siebie ironizować. Człowiek zgorzkniały oskarża innych, nigdy siebie.

Władysław Leopold Jaworski

Nie Przegap!!!

Siostra Rozsądek

Losowa Fotka

Nie byłeś!?!?

Śmiechu Warte

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· Stare Dobre Małże...
· Leonard Cohen
· Martin Kac
· Czesław Wilczyński
· 37 Notowanie
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Lista Przebojów

Płyta Tygodnia

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kolejnyzespół. który planuje w przyszłym roku wydać swój kolejny album. Myślę o zespole Cztery Pory Miłowania. W minionym roku przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz. Kto nie miał okazji, to może zerkać na kalendarium zespołu - koncertowania ciąg dalszy :)

Gdyby Ktoś miał ochotę wesprzeć stworzenie trzeciej płyty tu jest link do zrzutki

.....

...Bo w życiu nie chodzi żeby tylko żyć
Lecz miłość pielęgnować gdy maleje
I w ogień dmuchać w środku nocy
Po to by ciągle rozpalać nadzieję...


To fragment jednego z utworu wykonywanego przez zespół U Studni. Zespół planuje w przyszłym roku wydać płytę podsumowującą dziesięć lat istnienia. Chętnych do pomocy zachęcam do zajrzenia na zrzutkę

DOMÓWKA 2021
czyli 4. Internetowy Festiwal Piosenki Uziemionej. Festiwal odbędzie się w dniach 27-29 grudnia 2021 r.na facebookowym profilu. W programie: piosenki nagrane przez wykonawców w domowych warunkach, Pastorałki z Krainy łagodności oraz koncert laureatów i zaproszonych gości. Polecam!

Boże Narodzenie

W

Gdyni gratka dla miłośników szant. W dniach 16-17 lipca 2021 roku odbędzie się XXXVI Bałtycki Festiwal Piosenki Morskiej. Wystąpią: Kliper, Cztery Refy, duet Wojciech "Sęp" Dudziński i Wojciech "Muzyk" Harmansa, Trzy Majtki oraz Atlantyda. Zapraszam.

Jutroczyli 9 lipca 2021 rokurozpocznie się 16 Południk czyli VIII Spotkanie z Piosenką Turystyczną. W Złocieńcu na wyspie Ostrów wystąpią: Falkenblues, Paraluzja, Bez Zobowiązań, Cztery Pory Miłowania, Byle Do Góry oraz Leonard Luther. Polecam!

Tym
razem w parku w Łęczycy odbędzie się OPPT Nocnik. W ramach przeglądu będą miały miejsce koncerty: konkursowy i laureatów. Zaproszono gości: Czerwonego Tulipana, Pod Budą oraz Andrzeja Wawrzyniaka. Zapraszam:)
Wygenerowano w sekund: 0.03
257,139 unikalne wizyty