Sentencja DniaTylko człowiek zadowolony z siebie może sam z siebie ironizować. Człowiek zgorzkniały oskarża innych, nigdy siebie.

Władysław Leopold Jaworski

Nawigacja

Nie Przegap!!!

Losowa Fotka

Śmiechu Warte

Nie byłeś!?!?

Siostra Rozsądek

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· Martin Kac
· Tony Bennett
· Stare Dobre Małże...
· Robert Kasprzycki
· Robert Leonhard
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Lista Przebojów

Płyta Tygodnia

Kalendarz

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie

Witaj na Kogutkach.

Kartka z kalendarza...

200 lat Szwajcarki

W

najbliższy piątek zapraszam do Wojcieszowa na Galerię Piosenki Pięknej. W programie koncerty: Przemka Bielawy, Roberta Mazurkiewicza, Szyszaka, Leszka Kopcia, Lubelskiej Federacji Bardów, Miłka, zespołu Na Dwie Gitary, Radosława Yonasha Machowskiego, Ani i Tomka Trust oraz Grupy Na Swoim. Galeria będzie miała miejsce na basenie miejskim 30.06/1.07.23r.

Zapraszam!

Wzeszłym roku Grzegorz Turnau rozpoczął trasę koncertową "Znów wędrujemy". owa trasa w przyszłym roku będzie kontynuowana.Uważam, że warto ją zobaczyć (mimo, że nie byłam na koncercie z trasy). Uczestniczyłam w kilku innych. Zatem polecam.

Spóźnione

ZespółPonad Chmurami pojawił się na scenie w 2013 roku. Od tamtego momentu nagrał już pięć płyt. podczas koncertów prezentują utwory Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz własne, które powstały do wierszy m. in. Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan, Hanny Woś-Dewińskiej oraz Krzysztofa Cezarego Buszmana. Szykują długą jesienną trasę koncertową. Zapraszam :)
Wygenerowano w sekund: 0.24
523,451 unikalne wizyty