Sentencja Dnia

Tylko człowiek zadowolony z siebie może sam z siebie ironizować. Człowiek zgorzkniały oskarża innych, nigdy siebie.

Władysław Leopold Jaworski

Nawigacja

Nie byłeś!?!?

Nie Przegap!!!

Siostra Rozsądek

Losowa Fotka

Śmiechu Warte

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· Tadeusz Woźniak
· Martin Kac
· Kropka
· Tony Bennett
· Stare Dobre Małże...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Zobacz temat

Radio Kogutki » Radio Kogutki czyli wszystko o muzyce » Festiwale festiwale
 Drukuj temat
Kropka
Kasia1973
O tym festiwalu słyszałam wcześniej kilkakrotnie. Nawet miałam plany pojechać, pamiętam tamtego roku strasznie lało i nic z tego nie wyszło.
W tym roku postanowiłam, że choćby waliło i wiało, to i tak pojadę. Pojechałam. Myślę, że to była właściwa decyzja, oraz, że nie będzie to mój ostatni raz.
Festiwal po raz pierwszy odbył się w 2007 roku. W tym roku po dwuletniej przerwie covidowej. Miejsce przepiękne. W parku, gdzie można zasiąść, zjeść, nacieszyć się specyficznym mikroklimatem. No i skorzystać z toalet.
Na scenie artyści z górnej półki. Dla mnie osobiście najważniejszy był Jarosław Wasik, którego na żywo chyba nigdy nie miałam okazji posłuchać. Niektórzy artyści wystąpili w składach, w których dawno nie słyszałam. W ostatnim czasie zaczął częściej występować Grzegorz Bukała z Wałami Jagiellońskimi. Mieszkańcy tłumnie przybyli na występ Zbigniewa Zamachowskiego. Mnie oczywiście zachwycił Robert Kasprzycki z zespołem. Z pełnym zespołem wystąpił również Słodki Całus od Buby, Caryna i Bez Jacka. Wolna Grupa Bukowina przedstawiła swój tradycyjny program.
Zespołami, których jeszcze dobrze nie znam to Z Tylu Chmur, Wika i Maciej Kałamarscy, Ta Jedna Chwila oraz Jednym Słowem. Podczas festiwalu odbył się konkurs Przegląd Utworów z Charakterem. Mnie zachwycił zespół Pod Prąd, którego piosenki są o wędrówkach.
W ostatni dzień odbyła się Trampska Hudba, w tej części pojawiają się najczęściej czescy artyści. Festiwal zakończył Tadeusz Woźniak z zespołem.
Według mnie nie było słabego punktu. Pojadę w przyszłym roku. Na Pewno!

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
668,826 unikalne wizyty